Sie 072018
 

Fotograf Jasło Krosno – Martyna i Rafał

Witajcie! Zapraszam do kolejnej odsłony ślubnej. Tym razem zgłosili się do mnie: Martyna i Rafał – sympatyczna Para, która szukała fotografa ślubnego do uwiecznienia swojego wyjątkowego dnia. Sakramentalne „TAK” Para Młoda powiedziała sobie w Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu. Prognozy pogody wróżyły wspaniały słoneczny dzień zarówno dla Krosna jak i Jasła. Było pięknie, upalnie i słonecznie – aura wprost wymarzona w dzień ślubu ucieszyła nie tylko Parę Młodą, ale i również ich fotografa ślubnego. Pierwsze zdjęcia zostały wykonane u Rafała gdzie ku jego zaskoczeniu zdjęcia z przygotowań rozpoczęły się pół godziny przed planowanym czasem. Po sfotografowaniu błogosławieństwa nadszedł czas na ceremonię ślubną w Kościele, w której to wejście Pani Młodej z tatą rozpoczęło to wyjątkowe wydarzenie.

Wesele odbyło się 15 km od Kościoła w znanym kompleksie weselnym „Dwa Serca” w nowo otwartej sali „C” w Krośnie. Co tu dużo pisać… jedzenie pyszne, obsługa profesjonalna wszystko, czego można sobie życzyć.  Goście bawili się wspaniale do samego rana, co zresztą widać na poniższej relacji zdjęciowej.

Na sesję plenerową wybraliśmy się całkowicie spontanicznie do parku oddalonego kilka kilometrów od Krosna. Pomimo ogromnego zachmurzenia daliśmy rade. Uśmiechy, pozytywne nastawienie i energia wystarczyły do wykonania świetnych ujęć.

Fotograf jasło krosno
 

Sorry, the comment form is closed at this time.