Gru 302016
 

Fotograf Krosno – Wojskowe wesele

     Witajcie. Zapraszam do obejrzenia reportażu ślubnego i sesji plenerowej Sandry i Artura. Wielki dzień zaczął się od przygotowań w domu rodzinnym Pana Młodego. Po błogosławieństwie Młodzi wraz z ze swoimi najbliższymi wzięli udział w ceremonii ślubnej w kościele pw. Św. Stanisława Biskupa Męczennika w Lubatowej. Dzień był wyjątkowy nie tylko dla Państwa Młodych, ale i również dla fotografa. Pan Młody zamiast garnituru ubrany był w szykowny mundur jednostki powietrzno-desantowej co sprawiło że był to ślub inny niż wszystkie. Po wyjściu z kościoła grupa żołnierzy stworzyła szpaler a Państwo Młodzi białym Mercedesem udali się na salę weselną. Rodzice weseleni przywitali Państwa Młodych w oddalonej o kilka kilometrów restauracji „Jaś Wędrowniczek” gdzie po odebraniu najszczerszych życzeń wszyscy bawili się do białego rana.

     Kilka dni po weselu spotkaliśmy się ponownie by wyruszyć na sesję ślubną do najpiękniejszego zamku polskiego renesansu. Zamek w Krasiczynie pomimo licznych pożarów i wojen zachował swą piękną architekturę, a XVII wieczny park wprawia w zachwyt nie jedną Parę. Wspaniała biała suknia Sandry i szykowny mundur Artura nadała sesji wyjątkowego tonu czyniąc ją inną niż wszystkie. Państwo Młodzi bardzo chętnie pozowali do zdjęć i roztaczali aurę szczęścia gdziekolwiek się nie pojawili. Zdjęcia uwieczniły ich radość w oryginalnej oprawie, którą pragnę zaprezentować Wam wszystkim.

     Zapraszam również na wcześniejsze wpisy na moim blogu ślubnym jak i na profil facebookowy. Znajdziecie tam wiele ciekawych zdjęć, które pomogą Wam w podjęciu trudnej decyzji jaką jest wybór fotografa ślubnego

Fotograf Krosno

Sorry, the comment form is closed at this time.