Witam wszystkich w sekcji: fotografia ślubna

Zapraszam zapoznania się z moją pasją, którą jest  fotografia ślubna. Zachęcam do obejrzenia mojej galerii zdjęć ślubnych i zapoznania się z krótkim opisem oferty. Zawiera ona: reportaże ślubne a w tym przygotowania ślubne, ceremonie zaślubin, zabawę weselną oraz sesje plenerowe wykonywane na terenie całego Podkarpacia i nie tylko. W swojej ofercie ślubnej posiadam pakiet standardowy, do którego każdy klient może dołożyć takie dodatki jakie będą mu odpowiadać. Każda para młoda może skonfigurować własną wersję pakietu ślubnego, w którym wybiera dane elementy w dopasowanej do własnych potrzeb ilości i stylistyce. Mają Państwo do wyboru ekskluzywne fotoksiążki lub klasyczne albumy ślubne w mniejszym lub większym formacie. Możecie wybrać dowolna ilość dodatkowych odbitek w wybranym przez siebie formacie i na wybranym nośniku (DVD, USB, druk). Macie kontrolę nad materiałem i kolorem okładek albumów i nośników. Możecie wybierać takie dodatki jak: zdjęcia na okładkę, grawery, ozdobne pudełka i wiele innych rzeczy, które zobaczycie na spotkaniu ze mną.

Więcej informacji znajdziecie w zakładce Oferta lub dzwoniąc do mnie na nr 607307400

Sesja ślubna może się odbyć w indywidualnie wybranym dniu, miejscu i stylistyce. Po wcześniejszych konsultacjach możemy wykonać sesję w dowolnym miejscu na świecie.  To wszystko czeka na Państwa we współpracy ze mną. Nie zapominajmy, że zdjęcia to nie tylko uwiecznienie niezapomnianych chwil, to również forma sztuki, którą każdy pragnie przeżywać indywidualnie. Przygotowania, błogosławieństwo w domu rodzinnym, przejazd do kościoła, ceremonia zaślubin, zdjęcia grupowe, zabawa weselna i w końcu sesja. Wszystkie te momenty zdarzają się tylko raz, ale dzięki zdjęciom można je przeżywać ponownie przez kolejne lata szczęśliwego związku.

Proszę pamiętać, że wszystko, o czym marzycie w dniu swojego ślubu nie musi ograniczać się do wyboru sukni czy sali. Jako fotograf ślubny z zawodu i zamiłowania dokładam zawsze wszelkich starań, aby mogli Państwo spełnić swoje marzenia również względem pamiątek ślubnych, jakimi są zdjęcia.

Więcej zdjęć można zobaczyć w zakładce BLOG i na facebooku

(kliknij w miniaturkę aby zobaczyć pełną galerię zdjęć)